Wyniki 4 rundy MOŁ CC

WYNIKI IV RUNDY MISTRZOSTW OKRĘGU ŁÓDZKIEGO CROSS COUNTRY

Klasa Młodzik:

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Ilość
okrążeń

Czas
ukończenia

Punkty

1

132

Dominik Pawłowski

MKS Zjednoczeni Stryków

9

55:39.106

25

2

227

Sebastian Karalus

ETC Łódź

8

47:28.976

22

3

130

Karol Góralczyk

MKS Zjednoczeni Stryków

8

50:47.975

20

4

16

Adam Cieśliński

ŁKM Łódź

7

50:15.003

18

5

14

Jakub Śniady

ŁKM Łódź

6

49:29.398

16

6

60

Krzysztof Patora

MKS Zjednoczeni Stryków

6

54:16.640

15

7

252

Patryk Pawłowski

KKM WENA

4

31:52.733

14

Klasa Motocykle Open A:

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Ilość
okrążeń

Czas
ukończenia

Punkty

1

252

Mateusz Tkaczyk

ŁKS Jastrząb Lipno

18

1:30:52.808

0

2

145

Tomasz Gabara

MKS Zjednoczeni Stryków

18

1:32:39.911

0

3

45

Bartłomiej Pawłowski

ETC Łódź

17

1:30:28.945

0

Klasa Motocykle Open B:

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Ilość
okrążeń

Czas
ukończenia

Punkty

1

413

Tomasz Rybiałek

ŁKM Łódź

18

1:30:29.956

25

2

107

Sławomir Jabłoński

MX Chotomów

18

1:30:46.057

22

3

57

Roman Kapela

ETC Łódź

18

1:31:03.586

20

4

117

Przemysław Pawłowski

ETC Łódź

18

1:31:39.328

18

5

767

Maciej Lipiec

ŁKM Łódź

18

1:33:36.466

16

6

258

Damian Kwestarz

ŁKM Łódź

18

1:33:48.103

15

7

359

Robert Dolniak

ETC Łódź

17

1:30:32.051

14

8

60

Sławomir Milczarek

MKS Zjednoczeni Stryków

17

1:30:34.844

13

9

118

Krzysztof Teodoru

MKS Zjednoczeni Stryków

17

1:30:37.715

12

10

412

Maciej Rybiałek

ŁKM Łódź

17

1:31:17.184

11

11

169

Łukasz Zych

ETC Łódź

17

1:32:38.458

10

12

624

Michał Jagielski

MKS TRYB Częstochowa

16

1:31:27.738

9

Klasa Motocykle Open C:

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Ilość
okrążeń

Czas
ukończenia

Punkty

1

44

Michał Włodarczyk

NZ

18

1:33:49.424

25

2

182

Robert Krogulski

ETC Łódź

17

1:32:08.938

22

3

178

Dominik Dobrosz

ŁKM Łódź

17

1:33:24.237

20

4

108

Mieszko Pniewski

ŁKM Łódź

17

1:35:12.865

18

5

45.

Sebastian Zapała

Wehikuł Łask

16

1:31:55.216

16

6

248

Adrian Andrzejak

ŁKM Łódź

14

1:20:40.250

15

7

171

Arkadiusz Kowalski

ETC Łódź

13

1:33:50.255

14

8

155

Mateusz Piernikarz

MKS TRYB Częstochowa

11

1:16:48.961

13

9

901

Maciej Konieczka

NZ

10

1:24:20.396

12

Klasa Motocykle Weteran:

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Ilość
okrążeń

Czas
ukończenia

Punkty

1

34

Krzysztof Białek

ŁKM Łowicz

16

1:31:08.924

0

2

191

Zdzisław Jacko

MKS TRYB Częstochowa

16

1:34:49.128

0

3

86

Piotr Kwiasowski

MKS Zjednoczeni Stryków

16

1:34:56.018

0

4

003

Julian Ciesiołkiewicz

NZ

14

1:30:00.900

0

 

Klasa Quad licencja 2K A/B:

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Ilość
okrążeń

Czas
ukończenia

Punkty

1

517

Zbigniew Zych

GKS Bogdanka

19

1:34:08.379

25

2

593

Piotr Serbista

Offroad Białystok

18

1:33:02.669

22

3

253

Adam Fabisiak

ŁKM Łódź

17

1:30:04.141

20

4

518

Jakub Ziemiecki

Cross Team Stare Babice

17

1:32:40.254

18

5

24

Jakub Miłkowski

MKS TRYB Częstochowa

17

1:33:08.855

16

6

73

Roman Miłkowski

MKS TRYB Częstochowa

16

1:30:56.641

15

Klasa Quad licencja 2K C:

Poz.

Nr

Zawodnik

Klub

Marka

Spon.

Ilość
okrążeń

Czas
ukończenia

Punkty

1

14

Kamila Mędra

ŁKM Łódź

12

1:29:23.811

0