Wyniki

VI ZLOT WEHIKUŁ ŁASK 

Klasa "EXTREME"
1. Zbigniew Tomczyk, Jarosław Grabowicz
2. Robert Galanciak, Arek Galanciak
3. Jacek Kmiotek, Marcin Suwald
4. Czarny Adam, Czarna Urszula
NU Jaromir Guła, Jabłoński Piotr

Klasa "TURYSTYK"
1. Jaruga Jacek, Jaruga Adam
2. Rakowski Włodzimierz, Włodarczyk Piotr
3. Kaszuba Marcin, Trojanowska Anna
4. Topolski Witold, Maciej Trojanowski
5. Mikołajczyk Cezary, Mikołajczyk Kamila
6. Szymacha Rafał, Szymacha Agnieszka
7. Suflida Witold, Brylski Kamil
8. Klonowicz Marek, Klonowicz Kamil
9. Urbańska Agata, Dyrek Jarosław
10. Każmierski Rafał, Każmierski Marek
11. Pawlak Piotr, Pawlik Marcin
12. Meller Marcin, Wentel Igor

II Runda Mistrzostw Okręgu Łódzkiego CROSS COUNTRY

Klasa "Quad 2K Amator"
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSpon.Ilość
okrążeń
Czas
ukończenia
Punkty
1535Andrzej CzaplickiWehikuł Klub Łask--191:30:23.42025
227Łukasz WoszczakWehikuł Klub Łask--171:30:22.87522
3255Adam FabisiakNZ--171:31:32.35820
4108Dawid TopolskiNZ--171:33:00.62218
555Arkadiusz GołębiowskiNZ--171:34:41.96316
615Grzegorz MasiorekWehikuł Klub Łask--171:35:32.53015
79Dariusz ZawieruchaWehikuł Klub Łask--161:30:25.42614
830Jarosław SiupczyńskiNZ--161:33:36.21413
92Agata StefaniakMKS Zjednoczeni Stryków--151:35:13.45712
10235Adrian LewyNZ--101:10:39.90711
NK85Mariusz BocheńskiNZ--321:20.3730

Klasa "Quad 4K Amator"
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSpon.Ilość
okrążeń
Czas
ukończenia
Punkty
111Robert FlorczakNZ--171:34:14.27625
231Dariusz KędzierskiNZ--151:21:59.99222
310Marek MachniewiczNZ--151:30:34.51120
44Andrzej SujczyńskiNZ--91:14:28.94418
NK01Mariusz MiśkiewiczNZ--844:08.4970

Klasa "Quad 2K Licencja"
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSpon.Ilość
okrążeń
Czas
ukończenia
Punkty
1532Łukasz LewyNZ--191:32:00.91525
2512Michał SiekierskiSKM Szarak Sochaczew--171:35:23.88622
NK511Krzysztof JarmużMKS Zjednoczeni Stryków--840:27.2090

Klasa "Motocykle E1"
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSpon.Ilość
okrążeń
Czas
ukończenia
Punkty
122Maciej LipiecNZ--191:32:59.75325
2117Sławomir JabłońskiMX Chotomów--181:30:00.97522
3413Tomasz RybiałekŁódzki Klub Motorowy--181:32:34.27920
4412Maciej RybiałekŁódzki Klub Motorowy--181:32:49.15918
563Mirosław PleskotGKM-EA--181:32:58.91016
6121Kamil ŚliwawakowskiNZ--161:35:26.46415
7210Tomasz BożynaNZ--151:30:11.13514
817Sebastian KrzciukNZ--151:33:25.47513
NK6Rafał GłąbałaNZ--738:04.9290

Klasa "Motocykle E2/E3"
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSpon.Ilość
okrążeń
Czas
ukończenia
Punkty
1199Marek AugustyniakMX Chotomów--181:30:48.29325
213Adrian LiszewskiNZ--171:30:21.83822
321Marcin PiecNZ--171:30:22.95720
418Bartłomiej PawłowskiNZ--171:30:30.22818
5405Jarosław LewyNZ--171:33:12.14916
636Paweł SzymańskiGKM-EA--171:34:06.31615
7172Mikołaj MajewskiMX Chotomów--171:34:07.47714
87Sławomir KisielNZ--171:35:01.60613
95Adam SkonieczkoŁKM Łowicz--161:30:06.91312
10222Łukasz ZychNZ--141:18:32.65311
NK223Bartosz WasiakNZ--840:33.5340

Klasa "Motocykle A+B"
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSpon.Ilość
okrążeń
Czas
ukończenia
Punkty
146Maciej StrugińskiMKS Zjednoczeni Stryków--211:31:30.66525
2221Oskar BarańskiRTM Radom--201:30:50.55322
316Michał PawlakMKS Zjednoczeni Stryków--191:32:50.98320
4100Krzysztof TeodoruMKS Zjednoczeni Stryków--191:33:21.69618
5143Piotr KwiasowkiMKS Zjednoczeni Stryków--191:34:08.79516
64Robert KaniewskiGKM Grodzisk Mazowiecki--181:31:58.55915
723Emil IkertKKM Wena--171:30:04.44014
890Marcin LaśkiewiczKKM Wena--171:34:24.84713
937Filip ŁubiszMKS Zjednoczeni Stryków--141:03:49.63612
1097Dawid KaralusKKM Wena--1153:51.71211