Akcja Choinka 2012

REGULAMIN HARMONOGRAM

Zapraszamy wszystkich miłośników 4x4, posiadaczy cywilnych SUV-ów oraz ekstremalnych potworów terenowych, do udziału w rajdzie organizowanym przez Klub Wehikuł w ramach III edycji akcji Ogólnopolska Terenowa Integracja dla Choinki "Polskie 4x4.pl".

Nasza impreza jest częścią ogólnopolskiego projektu, którego głównym szczytnym celem
tej akcji jest zbiórka pieniędzy
na prezenty świąteczne dla dzieci z domów dziecka,
z ośrodków pomocy społecznej oraz domów samotnej matki.

Impreza ma charakter rajdu, spotkania piknikowego dla całych rodzin. W imprezie tej dążymy do integracji środowiska miłośników jazdy terenowej wokół wspólnej zabawy oraz realizacji akcji „Choinki na Gwiazdkę”. Całkowity dochód z imprezy przeznaczamy na realizację długiej listy potrzeb dla dzieci z domów dziecka, z ośrodków pomocy społecznej oraz domów samotnej matki. Podczas imprezy przeprowadzana jest zbiórka pieniędzy w formie kosztów wpisowego oraz loterii fantowej. Finał całego przedsięwzięcia czyli "Choinka na Gwiazdkę" związana z rozwożeniem prezentów odbędzie się w ostatni weekend przed świętami Bożego Narodzenia.


Rajd zaczynamy i kończymy w biurze rajdu w Łasku, zlokalizowanym na terenie przy rzece Grabi za stacją paliw LOTOS przy trasie nr. 14. Pierwsze załogi po odbiorze road-booków na trasę wyruszą o godzinie 9.00 gdzie czekać na nie będą różne zagadki oraz konkurencje sprawnościowe. Finał akcji wraz z loterią fantową odbędzie się około godziny 16.00 w bazie gdzie dla wszystkich uczestników czekać będzie posiłek oraz coś ciepłego do picia.


KOSZT UDZIAŁU - 200 PLN (KIEROWCA,PILOT) + 50 PLN ZA KAŻDĄ DODATKOWĄ OSOBĘ.


Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w rajdzie wysyłając zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. zawierające: imię i nazwisko kierowcy oraz pilota, markę auta, telefon kontaktowy.

HARMONOGRAM CZASOWY:

08.00-10.30 Rejestracja uczestników w biurze rajdu
09.00-10.00 Start  uczestników
12.00 Początek wydawania posiłków w bazie rajdu
16.00 Zakończenie rajdu, wręczenie pucharów, losowanie nagród


Serdecznie zapraszamy
Zarząd Wehikuł 4x4 Łask