Choinka 2013

W dniu 7 grudnia 2013 odbędzie się czwarta edycja akcji - Ogólnopolska Terenowa Integracja dla Choinki. Jest to wspólna inicjatywa klubów zrzeszających miłośników jazdy terenowej z całej Polski. Nasz klub od kilku lat aktywnie uczestniczy w ogólnopolskiej akcji mającej na celu zbiórkę pieniędzy na prezenty świąteczne dla dzieci z domów dziecka. Jak co roku zapraszamy wszystkich miłośników 4x4, posiadaczy cywilnych SUV-ów oraz ekstremalnych potworów terenowych do udziału w organizowanym przez klub Wehikuł4x4Łask spotkaniu w terenie. Dążymy w nim do integracji środowiska miłośników jazdy terenowej, wokół wspólnej zabawy oraz realizacji akcji „Choinki na Gwiazdkę”.


Spotkanie ma charakter rajdu o piknikowej atmosferze dla całych rodzin. Dochód z imprezy przeznaczamy na realizację długiej listy potrzeb dla dzieci z domów dziecka, ośrodków pomocy społecznej oraz domów samotnej matki. Podczas imprezy przeprowadzana jest zbiórka pieniędzy w formie kosztów wpisowego oraz loterii fantowej. Finał całego przedsięwzięcia czyli "Choinka na Gwiazdkę" związana z rozwożeniem prezentów odbędzie się w ostatni weekend przed świętami Bożego Narodzenia.


Tegoroczna edycję akcji "Ogólnopolska Terenowa Integracja dla Choinki" zaczynamy i kończymy w biurze rajdu (za stacją paliw LOTOS w Łasku, Przy drodze krajowej nr 14). Pierwsze załogi o godzinie 9.00, wyruszą na trasę zlokalizowana na terenie przy rzece Grabi, gdzie czekać na nie będą różne zagadki oraz konkurencje sprawnościowe. Finał akcji wraz z loterią fantową odbędzie się około godziny 16.00. W trakcie trwania rajdu w bazie dla wszystkich uczestników czekać będzie posiłek oraz coś ciepłego do picia.
Osoby chętne, które chcą wspomóc Naszą akcje Ogólnopolska Terenowa Integracja " Dla Choinki" prosimy o przesyłanie datków lub gadżetów na nasze konto lub adres:

Nr konta : 12 9279 0007 0034 6313 2000 0010
Stowarzyszenie WEHIKUŁ 4x4 Łask
ul. Gabriela Narutowicza 34
98-100 Łask
W tytule : Dla dzieciaków.


Dziękujemy za każdą złotówkę. Pomagajmy bo naprawdę Warto!!!!.

 

TERENOWA  INTEGRACJADLA CHOINKI

HARMONOGRAM

8.00-10.00 PRZYJMOWANIE UCZESTNIKÓW W BIURZE ŁASK teren za OSiR ul. Armii Krajowej

9.00 ODPRAWA 1 PRZY BIURZE

9.30 ODPRAWA 2 PRZY BIURZE

10.00 ODPRAWA 3 PRZY BIURZE

9.30-11.00 START UCZESTNIKÓW Z BAZY

12.00 POCZĄTEK WYDAWANIA POSIŁKÓW DLA UCZESTNIKÓW  W BAZIE

16.00 ZAKOŃCZENIE IMPREZY  WRĘCZENIE PUCHARÓW ORAZ LOSOWANIE W BAZIE  IMPREZY

 

Regulamin rajdu.