WYNIKI XI ZLOT

Wyniki XI Zlot Wehikuł 4x4 Łask

 

KLASA  TURYSTYK

Miejsce

Nr startowy

Kierowca

Pilot

Punkty

1

47

Marcin Indrys

Rafał Sadok

458

2

13

Tomasz Kalwarczyk

Karolina Lis

523

3

4

Krzysztof Śliwczyński

Marek Rusek

671

4

11

Grzegorz Uciński

Krzysztofa Ucińska

801

5

10

Michał Młodzik

Marcin Kaczmarek

1008

6

22

Marysia Oleszczak

Wacław Oleszczak

1019

7

48

Grzegorz Masirek

Łukasz Michalak

1080

8

21

Maciej Sadowski

Piotr Dobrowolski

1084

9

23

Marcin Sokół

Dorota Kobyłko

1481

10

43

Michał Uliński

Emilia Słomińska

1491

11

20

Jarosław Jaskuła

Michał Balcerzak

1532

12

49

Jarosław Kusiak

Radosław Lech

1559

13

5

Jarosław Michalak

Kacper Michalak

1597

14

15

Kamil Brylski

Jacek Wojnarowski

1707

15

7

Radosław Krystek

Piotr Nowicki

2071

 

KLASA  SPORT

Miejsce

Nr startowy

Kierowca

Pilot

Punkty

1

42

Rafał Głąbała

Bartosz Głąbała

428

2

24

Dariusz Krawiec

Paweł Dziębor

457

3

14

Marcin Kozłowski

Maciej Malinowski

477

4

41

Rafał Kozubowicz

Michał Rychliński

510

5

8

Ireneusz Matysiak

Andrzej Janiak

611

6

46

Andrzej Klekowiecki

Maciek Klekowiecki

1063

7

16

Krzysztof Zieliński

Anna Kupisz

1483

8

12

Katarzyna Mąkosza

Rafał Plichta

1504

9

17

Dariusz Stępień

Arkadiusz Stępień

1558

10

18

Piotr Górzyński

Ilona Kajak

1580

11

1

Marcin Śmigiel

Marcin Grabski

2110

50

Piotr Jabłoński

n.u.

KLASA  QUAD

Miejsce

Nr startowy

Kierowca

Pilot

Punkty

1

35

Adam Skonieczko

346

2

45

Krzysztof Markiewicz

Anna Markiewicz

363

3

33

Maciej Pawelski

Adrianna Galanciak

368

4

25

Arkadiusz Jeziorski

374

5

36

Tomasz Rosiak

380

6

26

Robert Galanciak

392

6

32

Dariusz Szor

392

8

27

Arkadiusz Galanciak

399

9

34

Łukasz Skonieczko

448

10

31

Maciej Kostrzewski

458

11

40

Andrzej Wieczorek

504

12

37

Bogdan Piątek

888

13

44

Tomasz Słomiński

891

14

38

Mateusz Piątek

1335

15

30

Tomasz Wojtyra

4231

Nagrody dodatkowe:

Najmłodszy uczestnik - Iwo Uliński

Ostatnie miejsce - Tomasz Wojtyra

 

Nagrody specjalne (losowanie) :

Wyciągarka - Maria Oleszczak i Wacław Oleszczak (nr.22)

Agregat - Jarosław Michalak i Kacper Michalak (nr.5)

 

GRATULUJEMY !