Choinka 2016

 

W dniu 10 grudnia 2016 r odbędzie się kolejna edycja akcji - Ogólnopolska Terenowa Integracja dla Choinki. Jest to wspólna inicjatywa klubów zrzeszających miłośników jazdy terenowej z całej Polski. Nasz klub od kilku lat aktywnie uczestniczy w ogólnopolskiej akcji mającej na celu zbiórkę pieniędzy na prezenty świąteczne dla dzieci z domów dziecka. Jak co roku zapraszamy wszystkich miłośników 4x4, posiadaczy cywilnych SUV-ów oraz ekstremalnych potworów terenowych do udziału w organizowanym przez klub Wehikuł4x4Łask spotkaniu w terenie. Dążymy w nim do integracji środowiska miłośników jazdy terenowej, wokół wspólnej zabawy oraz realizacji akcji „Choinki na Gwiazdkę”.

Spotkanie ma charakter rajdu o piknikowej atmosferze dla całych rodzin. Dochód z imprezy przeznaczamy na realizację długiej listy potrzeb dla dzieci z domów dziecka. Podczas imprezy przeprowadzana jest zbiórka pieniędzy w formie kosztów wpisowego.

Tegoroczna edycję akcji "Ogólnopolska Terenowa Integracja dla Choinki" zaczynamy i kończymy w biurze rajdu (za stacją paliw LOTOS w Łasku, Przy drodze krajowej nr 14). Pierwsze załogi o godzinie 9.30, wyruszą na trasę zlokalizowana na terenie przy rzece Grabi, gdzie czekać na nie będą różne zagadki oraz konkurencje sprawnościowe. Finał akcji odbędzie się około godziny 16.00. W trakcie trwania rajdu w bazie dla wszystkich uczestników czekać będzie posiłek oraz coś ciepłego do picia.

 

HARMONOGRAM


8.00-10.00 Przyjmowanie uczestników w biurze (Łask ul. Warszawska obok stacji paliw Lotos)

9.00 Odprawa 1 - przy biurze

9.30 Odprawa 2 - przy biurze

10.00 Odprawa 3 - przy biurze

9.30-11.00 Start uczestników z bazy

12.00 Początek wydawania posiłków dla uczestników

16.00 Zakończenie imprezy i wręczenie pucharów

 

Wpisowe

Samochód (kierowca + pilot) - 150 zł

Quad - 100 zł

Każda dodatkowa osoba - 50 zł

Dzieci do lat 5 zwolnione z dodatkowej opłaty

Wpisowe płatne w dniu imprezy.

 

Szczegóły w regulaminie

Regulamin - pobierz


ZGŁOSZENIA

formularz lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.